Price: ₹290
one-size
| Material | ABS |
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Oval |
| Features | Detangling |
| Ideal for | Women |
| Handle Material | Plastic |
| Hair Type | Normal |
| Bristle Material | Bristle |
| Color | Black |
| Type | Air Cushion Comb |
| Batteries Included | No |
| Length | 8.7 in |
| Width | 2.8 in |
| Height | 1.2 in |
| SKU | sb2305040845399579 |