Price: ₹105
one-size
| Material | ABS |
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Rectangular |
| Features | Detangling |
| Ideal for | Women |
| Handle Material | Plastic |
| Hair Type | Wavy |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Purple |
| Type | Pick Comb |
| Specification | A Piece |
| Batteries Included | No |
| Length | 8.9 in |
| Width | 1.2 in |
| Height | 0.4 in |
| SKU | sb2112290999991494 |