Price: ₹115
1 Pearl Ribbon Butterfly
| Material | ABS |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Other |
| Style | Simple |
| Festivals | Music Festival |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Net Weight | 7 g |
| Height | 0.2 cm |
| Width | 7 cm |
| Length | 12 cm |
| SKU | sb260320130788362591553 |