Price: ₹92
one-size
| Material | ABS |
| Pattern Type | Fruit&Vegetable |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Red |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Height | 0 in |
| Width | 3.1 in |
| Length | 3.9 in |
| SKU | sb2305223183059155 |