Price: ₹443
0XL
1XL
2XL
3XL
4XL
| Material | Aluminum |
| Light Source | LED Lights |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Color | White |
| Type | Bulbs(LED) |
| Lumens | 6000LM |
| Color Temperature | 6000K |
| Voltage | 12V |
| Power | 20W |
| Batteries Included | No |
| SKU | sq2312269370270434 |