Price: ₹1,402
Original Price: ₹1,753
US Plug
| Material | PET |
| Color | Grey |
| Occasion | Gift |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Straightener Brush |
| Batteries Required | No |
| Power Supply | Wall Plug |
| Voltage | 110 V |
| Height | 4.5 cm |
| Width | 3.8 cm |
| Length | 25.5 cm |
| SKU | sb260129114058189830947 |