Price: ₹170
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Pink |
| Type | Hair Bulk Without Weft |
| Curl | Straight Hair |
| Crowd | Women |
| Theme | Party |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | Do not Perm or Dye |
| Net Weight | 23 g |
| Length | 120 cm |
| Width | 1 cm |
| Diameter | 0.01 cm |
| SKU | sb2309121862255584 |