Price: ₹9,062
| Material | ABS |
| Batteries Included | Yes |
| Resolution | 4K |
| Color | Black |
| Connection Method | Data Cable |
| Usage | Consumer |
| Optical Zoom | Fixed Focus |
| Sensor Type | CMOS |
| Screen Size | 2.1~3 inches |
| Digital Zoom | 16X |
| Sensor Size | 1/2.2" |
| Focal Length | 55-110mm |
| Effective Megapixels | 50.6MP |
| Lens Mount | M4/3 Mount |
| Camera Type | Digital Point & Shoot Cameras |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Focus Type | AF |
| SKU | se2403153857274865 |