Price: ₹891
Luxury 4-piece Set
| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | Black |
| Type | Abdominal Massage Patch |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Required | 2pcs AAA |
| Batteries Included | No |
| Length | 10.2 in |
| Width | 7.9 in |
| Height | 0.8 in |
| SKU | sb2307056629546258 |