
Price: ₹328
Original Price: ₹511
one-size
Inspired by Lumpy Space Princess, this tinted lip mask features a light berry pink color formula for an ultra-cute and hydrated pout!
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Gluten-Free |
| Color | Purple |
| Texture | Balm |
| Type | Lip Sleeping Masks |
| Height | 6.5 cm |
| Length | 3.45 cm |
| Net Weight | 9.3 g |
| Width | 3.6 cm |
| SKU | sb2412055707825623 |