
Price: ₹438
Original Price: ₹620
SHEGLAM All-in-One Volume & Length Mascara features a dual-ended brush with two different quick-drying, smudgeproof, yet washable formulas. Apply together or separately for a totally custom, clump-free look that delivers intense volume, length, curl, and separation!
| Ingredients | Fragrance-Free, Gluten-Free, Silicone-Free |
| Color | Black |
| Type | Lengthening |
| Height | 13.5 cm |
| Length | 2 cm |
| Net Weight | 4 g |
| Width | 2 cm |
| SKU | sb2302162668821417 |