Price: ₹572
one-size
Ayrana Barboza SHEIN X empowers creativity by providing fashion designers, artists, and brands unprecedented access to our supply chain, technology, and marketing resources. We are on a mission to make the business of fashion accessible to all.
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Multicolor |
| Shapepattern | Round |
| Style | Goth |
| Batteries Included | No |
| Height | 7.3 in |
| Length | 8.3 in |
| Width | 5.3 in |
| SKU | sb2411155227803331 |