Price: ₹255
Original Price: ₹365
one-size
Good lip days are ahead with this lip oil! Featuring a roller ball applicator, roll this oil all over your lips for a luscious and moisturized pout that lasts all day long. P.S. The high-shine finish is an added bonus.
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Gluten-Free |
| Color | Life's a Party |
| Finish | Glossy |
| Height | 8.3 cm |
| Length | 1.97 cm |
| Net Weight | 3.8 g |
| Width | 1.97 cm |
| SKU | sb2307261311643474 |