
Price: ₹328
Original Price: ₹365
one-size
Our gloss will make you wanna POUT! This ultra-moisturizing lipgloss is enriched with lip-loving ingredients to give you an instant and natural pout! Get fuller looking lips with an ultimate glassy, high shine finish.
| Ingredients | Vegan, Fragrance-Free, Gluten-Free |
| Color | That's Juicy! |
| Finish | High-Shine |
| Texture | Liquid |
| Height | 8.67 cm |
| Net Volume | 6.8 ml |
| Width | 2.25 cm |
| Length | 2.35 cm |
| SKU | sb2208093188792710 |