
Price: ₹328
Original Price: ₹365
one-size
Your lipgloss collection is about to get a chilling upgrade - our most popular plumping gloss but in an all-new cooling formulation! Think the same juicy high-shine finish you love, with a refreshing cooling effect that instantly gives your lips a little boost.
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | Ice Queen |
| Finish | Glossy |
| Texture | Gloss |
| Height | 8.7 cm |
| Net Weight | 6 g |
| Width | 2.4 cm |
| Length | 2.4 cm |
| SKU | sb2304202083389957 |