Price: ₹292
Original Price: ₹401
one-size
Have you mastered the fundamentals of your lip look? Whether you're a beginner or a makeup pro, our Lip Rules Liner & Gloss Pen makes creating a flawless look easy as 1, 2, 3! Featuring a lip liner on one end and a slick gloss on the other, this 2-in-1 gem will be your new lip fave!
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Texture | Cream |
| Finish | High-Shine |
| Length | 2.6 cm |
| Width | 1.6 cm |
| Height | 14.1 cm |
| Net Weight | 4.3 g |
| Net Volume | 0.18 ml |
| SKU | sb25061092761728843 |