
Price: ₹438
Original Price: ₹584
one-size
Meet the Lucky Duck 3D Highlighter, AKA the cutest way to get your glow on! This little yellow duck is a fully 3D shimmer superstar, delivering a glossy, light champagne highlight. Swipe it on for a dewy, sunlit sheen that looks straight out of your sweetest daydream.
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | Gold |
| Finish | Radiant |
| Texture | Cream |
| Type | Powder Highlighter |
| Height | 7 cm |
| Length | 6.9 cm |
| Net Weight | 4.2 g |
| Width | 5.9 cm |
| SKU | sb25061033993923384 |