Price: ₹365
Original Price: ₹401
one-size
Glam all out with our super-pigmented Matte Allure Lipstick! It features a velvety-soft texture in the prettiest matte finish that's long-lasting and easy to apply. Warning: you will receive compliments!
| Ingredients | Alcohol-Free, Fragrance-Free, Gluten-Free |
| Color | Neutral Territory |
| Finish | Matte |
| Texture | Stick |
| Height | 7.9 cm |
| Length | 2.3 cm |
| Net Weight | 4 g |
| Width | 2.3 cm |
| SKU | sbbeauty31210525624 |