
Price: ₹219
Original Price: ₹255
one-size
Consider your eyebrows officically snatched! Our MicroDefine 0.9mm Brow Pencil delivers ultra-fine lines to enhance the look your natural brows with minimal effort. This pencil helps you create the brows of your dreams. Whether you're going for a steep arch look or a thin straight look, this pencil's got you covered from AM to PM.
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | Chocolate |
| Texture | Cream |
| Type | Eyebrow Pencil |
| Height | 1.3 cm |
| Length | 15 cm |
| Net Weight | 0.02 g |
| Width | 2.6 cm |
| SKU | sb25052293282395927 |