Price: ₹230
| Material | PVC Leather |
| Lamp Life | 50000Hrs |
| Size | one-size |
| Batteries Included | No |
| Features | Lightweight |
| Light Source | LED Lights |
| Power Supply | Car Charger |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 18W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000LM |
| SKU | sq2407060190476382 |