Price: ₹71
| Material | Polyester |
| General Specification | 1PC |
| Special Selling Point | Wig Net Caps |
| Type | Wig Caps |
| Height | 0.1 in |
| Length | 4.6 in |
| Width | 3.1 in |
| Crown | 22.8 in |
| SKU | sb260226131671606687669 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.