Price: ₹363
| Texture | Liquid |
| Style Type | Fluffy and Prevents Hair Loss |
| Type | Prevent Hair Fall Products |
| Hair Concern | Damaged |
| Length | 10 cm |
| Width | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Net Volume | 100 ml |
| SKU | sb260414103833327327584 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.