Price: ₹165
| Material | ABS |
| Size | 36mm |
| Light Source | LED Lights |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | Bulbs(LED) |
| Lumens | 2000LM |
| Color Temperature | 6000K |
| Voltage | 12V |
| Power | Others |
| Batteries Included | No |
| SKU | sq2406207253211172 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 7440185 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.