Price: ₹5,927
| Material | Human Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Lace Front Wigs |
| Human Hair Content | 40% |
| Material Details | Human Hair, High Temperature Fibre |
| Curl | Yaki Straight |
| Hair Color | Brown |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Long Wigs |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Length | 15 cm |
| Width | 25 cm |
| Crown | 5 cm |
| Net Weight | 261 g |
| SKU | sb260424171425731026080 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.