Price: ₹461
one-size
| Material | Glass |
| Occasion | Vacation |
| Color | Pink |
| Type | Mini Makeup Mirror |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| Voltage | 5 V |
| Length | 8.5 cm |
| Width | 9.5 cm |
| Height | 2 cm |
| SKU | sb2402289167774137 |