Price: ₹98
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Rectangular |
| Features | Detangling |
| Ideal for | Women |
| Handle Material | Plastic |
| Hair Type | Straight Hair |
| Bristle Material | Plastic |
| Color | Black |
| Type | Barber Fade Combs |
| Specification | A Piece |
| Batteries Included | No |
| Length | 9.4 in |
| Width | 2 in |
| Height | 0.6 in |
| SKU | sB210330056966452 |
Brand Name: WANMEI
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/WANMEI-sc-0142053787.html
Quality: 1647846 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.