Price: ₹163
| Material | ABS |
| Color | Hot Pink |
| Length | Long |
| Pattern Type | All Over Print |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Nail Shapes | Coffin |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | New Year |
| Height | 0.2 in |
| Length | 1.3 in |
| Width | 0.5 in |
| SKU | sb2501096522771630 |
Brand Name: Monina
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/Monina-sc-0141817669.html
Quality: 9984888 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.