Price: ₹229
| Material | Glass |
| Pattern Type | Letter |
| Power Supply | None |
| Features | Multi-function |
| Color | Multicolor |
| Type | Foot Files&Kits |
| Batteries Included | No |
| Length | 0.7 in |
| Width | 2.6 in |
| Thickness | 5.5 in |
| SKU | sb260409191010872895237 |
Brand Name: ANDVICTORY
Quality: 1054372 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.