Price: ₹495
| Material | Aluminum |
| Color | White |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 55W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25051466635118464 |
Brand Name: Heyword
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/Heyword-sc-0144648585.html
Quality: 1878130 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.