Price: ₹266
1.2M
2m
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Color | Black |
| Interface | Android |
| Type | 3 in1 Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 5A |
| Power | 100W |
| SKU | sw25040974262027463 |