Price: ₹737
| Texture | Liquid |
| Color | Tender (fruit Acid) |
| Type | Shower Gel |
| Scent | Fruity |
| Effect | Nourishing |
| Height | 2.4 in |
| Width | 2.4 in |
| Length | 6.1 in |
| SKU | sb2404013336509100 |
Brand Name: WATERCOME
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/WATERCOME-sc-014251760.html
Quality: 718274 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.