Price: ₹474
Original Price: ₹511
This foursquare palette features a curated selection of colors that'll make you a contouring queen! A luminous highlighter, creamy blush, bold bronzer and setting powder provide you with the quintessential quartet to enhance your natural features.
| Ingredients | Alcohol-Free, Fragrance-Free, Gluten-Free |
| Color | Dune |
| Finish | Shimmer |
| Texture | Pressed Powder |
| Height | 1.3 cm |
| Length | 12.5 cm |
| Net Weight | 24.6 g |
| Width | 12.5 cm |
| SKU | sbbeauty42210315842 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 8467069 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.