Price: ₹3,831
| Material | ABS |
| Plug(Voltage) | EU C Type Plug(220-240V) |
| Connectivity Technology | Bluetooth |
| Mounting Type | Tabletop Mount |
| Additional installation costs | Not Applicable |
| Screen Resolution | 1280*720 |
| Usage | Portable |
| Batteries Included | No |
| Resolution | 4K |
| Brightness | Up to 999 lm |
| Contrast Ratio | 0 to 999:1 |
| Power Supply | Power Adapter |
| Display Type | LCD |
| ANSI | Other |
| Projection size | 20-120" |
| Projection Method | Throwing |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Color Gamut | DCI-P3 |
| Lamp Life | Other |
| Features | Speakers |
| Wireless Property | With Wi-Fi function |
| SKU | se260209144879035674724 |