Price: ₹365
Original Price: ₹511
Wired with all the right skills, BMO is here to save the day! Featuring a detachable pendant, our Be MOre Makeup Bag is the perfect travel companion and can hold all your makeup for your next adventure.
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Pu |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Mint Green |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Square |
| Style | Cute |
| Batteries Included | No |
| Height | 7.1 in |
| Length | 5.1 in |
| Width | 2 in |
| SKU | sb2411264969306717 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.