Price: ₹40,445
Original Price: ₹57,405
10.9″ Liquid Retina display sRGB color True Tone A14 Bionic chip 12MP Wide camera 4K video Landscape 12MP Ultra Wide front camera USB‑C connector Touch ID in top button Landscape stereo speakers Wi-Fi 6 5G cellular3 Supports Apple Pencil (USB‑C) Supports Apple Pencil (1st generation) Supports Magic Keyboard Folio
| Material | Aluminum Alloy |
| Model | Apple iPad 10 (2022) |
| Features | Fast Charging |
| Screen Resolution | 2360*1640 |
| Condition | New |
| Color | Blue |
| Screen Size | 10.9" |
| Operating System | iPadOS |
| CPU Brand | Apple |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 8000-8999mAh |
| Network | None |
| SKU | se2409041798921197 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 8609914 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.