Price: ₹876
A cleansing foam formulated with Heartleaf extract, designed to provide deep pore cleansing and gently exfoliate dead skin cells.
| Style Type | Clear |
| Type | Cleansing Foam |
| Effect | Firming |
| Height | 18 cm |
| Length | 5.5 cm |
| Width | 5 cm |
| Net Volume | 150 ml |
| Net Weight | 150 g |
| SKU | sb25092680010292622 |
Brand Name: Anua
Quality: 7462684 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.