Price: ₹48,291
Original Price: ₹76,641
Excellent (A-Grade) Description: "Excellent Condition" products have been professionally restored by our certified technicians. Prior to shipment, the products undergo extensive inspection and sanitization in order to guarantee proper working efficacy and customer satisfaction. Cosmetic condition is good; light signs of wear, including hairline scratches and/or other subtle imperfections. Battery health is >80%. Tested for Key Functions, R2/Ready for Resale.
| Color | Pink |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 15 |
| Screen Size | 6.1" |
| Operating System | i0S 17 |
| Rear Camera | 48MP |
| Condition | Refurbished |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Phone Battery Capacity | 3000mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| SKU | sw25053012986944541 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 4951675 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.