Price: ₹1,528
Original Price: ₹2,892
| Material | Glass |
| Scent | Fresh |
| Scent Type | 5ml-huayue Ms. |
| Gender | Women |
| Length | 3 cm |
| Width | 2 cm |
| Height | 6.5 cm |
| Net Volume | 5 ml |
| SKU | sb251125272456780798 |
Brand Name: Gucci
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/Gucci-sc-014230636.html
Quality: 7737099 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.