Price: ₹29,125
| Batteries Included | No |
| Features | Adaptive Sync |
| Resolution | 1080P |
| Color | Silver |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Maximum Resolution | 1920 x 1080 |
| Display Ratio | 16:9 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Response Time | Others |
| Screen Size | 14" |
| Number of Screens | Dual Screen |
| Screen Curvature | None |
| Display Type | LCD |
| Screen Size Range | Under 14" |
| Connectivity Technology | USB Type C |
| Contrast Ratio | 600:1 |
| Brightness | Others |
| Screen Surface | Matte |
| SKU | se260129163308595633354 |
Brand Name: Blackview
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/Blackview-sc-0141873905.html
Quality: 3645707 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.