Price: ₹1,479
Original Price: ₹2,778
Cucumber Melon Fragrance Mist invigorates with a fresh, energizing blend of crisp cucumber and sweet melon. This lightweight, non-greasy formula hydrates the skin, leaving it feeling soft and revitalized. Perfect for daily wear, it offers a long-lasting, refreshing scent that brightens your routine. With every spray, enjoy a touch of cheerful tranquility, making each day a little more beautiful and vibrant.
| Material | Glass |
| Scent | Unscented |
| Color | Clear |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Gender | Unisex |
| Length | 1.6 in |
| Width | 5.5 in |
| Height | 5.9 in |
| SKU | sb2411285761818191 |
Brand Name: Bodycology
Quality: 7466935 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.