Price: ₹1,490
Original Price: ₹1,873
Cucumber Melon Body Cream delivers lasting hydration to deeply nurture and soften the skin. Enriched with Aloe Vera, Shea Butter, and Vitamins C & E, this rich cream revitalizes and imparts a healthy-looking glow. The crisp notes of cucumber and melon provide a refreshing lift while the lightweight texture keeps skin supple and smooth. Embrace rejuvenated skin with every use.
| Color | Clear |
| Texture | Liquid |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Scent | Unscented |
| Effect | Hydrating |
| Height | 5.5 in |
| Width | 5.5 in |
| Length | 1.6 in |
| SKU | sb2411286393360626 |
Brand Name: Bodycology
Quality: 5382082 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.