
Price: ₹255
Original Price: ₹328
Get the laminated brow look without the stress of booking a salon appointment! Featuring a clear jelly texture, this formula doesn't agglomerate or mix with your base makeup and maintains ANY and EVERY brow shape you'd want! Plus, this unique brush head allows you to precisely comb your eyebrows YOUR WAY!
| Ingredients | Vegan, Fragrance-Free, Gluten-Free |
| Color | Clear |
| Type | Eyebrow Gel |
| Height | 11.2 cm |
| Length | 2.05 cm |
| Net Weight | 7 g |
| Width | 2.05 cm |
| SKU | sb2306276843821336 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 5828206 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.