Price: ₹365
Original Price: ₹438
Ready to slay your highlight with buttery bliss perfection? Our Buttery Bling Highlight Stick delivers the same silky-smooth, buttery texture you've grown to love, now infused with moisturizing benefits, in six oh-so-satisfying sparkly shades. Dewy, buildable, and compact, it's perfect for quick highlight touch-ups whenever you need.
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | Red Bean |
| Finish | Radiant |
| Texture | Bouncy |
| Height | 3.5 cm |
| Length | 8 cm |
| Net Weight | 6 g |
| Width | 3.5 cm |
| SKU | sb25082844775843008 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 5577285 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.