

Price: ₹365
Original Price: ₹438
Precise sculpting meets buttery blend in our new Buttery Buff Contour & Bronzer Sticks. These creamy sculpting icons feature a tapered design and a silky, skin-like finish that hydrates and nourishes. Chisel out your look with these irresistibly buttery sculpting sticks.
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Gluten-Free |
| Color | Warm Honey |
| Finish | Matte |
| Texture | Cream |
| Type | Contour Cream |
| Height | 8 cm |
| Length | 3.5 cm |
| Net Weight | 6 g |
| Width | 3.5 cm |
| SKU | sb25082863470377370 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 7657908 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.