Price: ₹438
Original Price: ₹511
Disguise meets self-care! The Midnight Veil Eye Mask is shaped like Cat Woman's signature mask silhouette and features an elegant lace pattern for a bold, mysterious touch. Infused with hydrating ingredients, this mask delivers a refreshing boost of moisture, leaving your skin feeling smoother, softer, and ready for whatever the night brings. Part skincare, part costume, all confidence!
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan |
| Ingredients Attributes | Alcohol-Free |
| Color | Black |
| Type | Sheet Masks |
| Skin Type | All Skin Types |
| Effect | Moisturizing |
| Height | 11.7 cm |
| Width | 2.5 cm |
| Length | 9.5 cm |
| Net Volume | 55 ml |
| SKU | sb25082544807484770 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.