

Price: ₹219
Original Price: ₹292
You've got the goods, now it's time to flaunt them! Pop open this highlighter for a gem-like glow as stunning as the treasure from Catwoman's latest heist. With a glow this bold, this jewel is sure to be the highlight of your glam collection.
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | Jewel Thief |
| Finish | Shimmer |
| Texture | Liquid |
| Type | Powder Highlighter |
| Height | 5 cm |
| Length | 2.7 cm |
| Net Weight | 1 g |
| Width | 2.6 cm |
| SKU | sb25082218658914441 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.