Price: ₹12,006
Cell phone iteel A90 A6610 Dual SIM 256GB / 12GB RAM 6.6" 13MP / 8MP - ANATEL "IMMEDIATE SHIPPING"!
| Color | Blue |
| RAM | 12G |
| Brand | itel |
| Model | itel A90 |
| Screen Size | 6.6" |
| Rear Camera | 13MP |
| Condition | New |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Button/Coin Cell Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| SKU | sw25082131532230015 |
Brand Name: itel
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/itel-sc-0141883865.html
Quality: 1109918 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.