Price: ₹1,058
| Texture | Liquid |
| Features | OEKO-TEX Standard 100 |
| Style Type | Cetaphil Salicylic Acid Gentle Cleansing Gel 30ml |
| Ingredients Attributes | Alcohol-Free |
| Type | Cleansing Gel |
| Skin Type | All Skin Types |
| Effect | Hydrating |
| Height | 2 cm |
| Length | 16 cm |
| Width | 14 cm |
| Net Volume | 30 ml |
| SKU | sb260427171116919892219 |
Brand Name: CeraVe
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/CeraVe-sc-014252030.html
Quality: 4743714 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.