Price: ₹54,691
Original Price: ₹55,649
Introduced in 2020, Crab Apple Blossom is a unisex fragrance full of freshness and vitality. From British perfume house , this scent opens with top notes of bergamot, marine notes, and apple blossom for a breezy beginning. At the heart are notes of tart rhubarb and a minty, sugary hint of mojito.
| Material | Glass |
| Scent | Unscented |
| Color | Clear |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Gender | Unisex |
| Length | 2 in |
| Width | 2.4 in |
| Height | 3.5 in |
| SKU | sb25090376455741881 |
Brand Name: Clive Christian
Quality: 9545189 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.