
Price: ₹365
Original Price: ₹438
An irresistibly luscious lip look is just a few swipes away with our Immortal Love Nourishing Lip Gloss. Featuring an ultra-nourishing formula, this lip gloss offers a glassy luminous shine that wears comfortably on the lips with gorgeous color. Layer it on a complementary lipstick or wear it on its own for a head-turning shine.
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | Unconditional |
| Finish | Glossy |
| Height | 9.3 cm |
| Length | 2.5 cm |
| Net Weight | 2.6 g |
| Width | 2 cm |
| SKU | sb2311234109304700 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 9650851 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.